Web-based výpočetní software eAssistant představuje nové vlastnosti

Tisková zpráva

Braunschweig, 11. ledna 2018

GWJ Technology GmbH se sídlem v Braunschweigu, Německo, si dává za cíl neustálé zlepšování svých softwarových produktů. Aktualizovaná verze web-based software eAssistant byla právě vydána.

Nejnovější verze představuje několik vylepšení, velmi usnadňujících práci konstruktérům. Například nová položka menu „New“. Kliknutí na položku „New“ zavře aktuální výpočet a otevře výpočtový modul eAssistantu s interním výchozím nastavením nebo s uživatelovým vlastním výchozím nastavením. Výpočetní moduly pro samostatné čelní kolo (s vnitřním nebo vnějším ozubením), systémy o třech a čtyřech ozubených kolech a pro ozubené hřebeny nyní zahrnují DIN 58405 pro přesnou mechaniku, ISO 1328 a ANSI/AGMA 2015 navíc k DIN 3961 pro tolerance a kvalitu ozubení.

Definice základních profilů pro čelní válcová soukolí a samostatné ozubené kolo s vnějším čelním ozubením byla doplněna o „semi topping flank“ a „topping“. Použitím definice „semi topping flank“ může být definován odpovídající nástroj, a ten poté generuje odpovídající sražení na hlavě zubu během obráběcího procesu.

Možnost „Topping“ dovoluje definovat průměr hlavové kružnice přímo koeficientem výšky paty nástroje, což zablokuje následnou změnu průměru hlavové kružnice. Zároveň výsledkem bude tolerance průměru hlavové kružnice odpovídající tolerancím patní kružnice přímo z tolerancí tloušťky zubu. eAssistant 3D CAD pluginy pro různé CAD systémy podporují novou funkci, a „semi topping flank“ může být zohledněn v 3D CAD modelu.

 

O GWJ Technology

Se svým zaměřením na strojírenství, GWJ Technology, přední společnost v oboru se sídlem v Braunschweigu v Německu, představuje vysoce kvalitní produkty a inovativní vývoj software. S hlubokými znalostmi, elánem a s týmem nadšených inženýrů vkládáme maximální úsilí, dovednosti, znalosti a zápal do naší práce, abychom dosáhli špičkové kvality výrobků.

Naše portfolio zahrnuje vývoj standardního výpočtového software pro strojní prvky jako hřídele, valivá ložiska, ozubená kola, kuželová kola, atd. Ke zvýšení produktivity konstrukčního procesu, a k propojení výpočtů a CAD, vyvíjíme a dodáváme CAD pluginy pro různé 3D CAD systémy. Naše softwarová řešení jsou navržena s elegantním uživatelským rozhraním, takže je snadnější než kdy jindy navrhnout nebo přepočítat strojní prvky.

Mimo jiné jsme se zaměřili na nabídnutí speciální softwarové aplikace pro určení skutečné 3D geometrie zubů ozubených kol. Tvar zubu je základ 3D modelu pro výrobu kol na multi-osých obráběcích centrech. Software otevírá zcela nové možnosti pro strojírenství.

 

Kontakt:

Mr Gunther Weser, GWJ Technology GmbH

Tel.: +49 (0) 531 129 399-0, Fax: +49 (0) 531 129 399-29

Email: g.weser@gwj.de, Web: www.gwj.de

 

Press Release (EN)