Rozšířená funkcionalita a nová SKF ložisková data pro web-based výpočty

Tisková zpráva

Braunschweig, 2. května 2018

GWJ Technology GmbH se sídlem v Braunschweigu v Německu s potěšením oznamuje, že webový výpočetní software eAssistant – asistent konstruktérů – byl aktualizován novou verzí modulu výpočtu valivých ložisek. Nejnovější aktualizace obsahují nové funkce a nová data ložisek SKF.

eAssistant – ve světě úspěšně používaný již více než 15 let – je software fungující přes webové rozhraní. Software dovoluje rychlé a snadné výpočty na profesionální úrovni, návrh a optimalizaci širokého spektra strojních dílů.

Aby naši zákazníci měli nejnovější ložisková data, bylo dohodnuto s dobře známým výrobcem ložisek SKF, že do software eAssistant budou dodány nejnovější informace. Aktualní hodnoty SKF ložisek pro rok 2018 jsou nyní k dispozici.

Nové vydání také obsahuje řadu ložisek SKF Explorer. Ložiska této řady jsou označena „*“, což usnadňuje výběr správného ložiska.

Byla aplikována nová funkcionalita filtrování nazvaná „Popular item“. Tato funce je podporována pouze pro ložiska SKF. „Popular items“ jsou v průmyslu rozšířena a často jsou cost-effective řešením.

Pokud je ložisko vybráno z tabulky, uživatel obdrží některé dodatečné informace jako dynamickou a statickou únosnost nebo dynamické mezní zatížení, což se zobrazí pod ložiskovou tabulkou. Je přidán také nový odkaz k otevření SKF katalogu. Kliknutím na tlačítko „SKF online catalogue“ nebo dvojklikem na ložisko dostane uživatel přes online přístup aktuální produktová data s technickými detaily. Uživatel také může data exportovat jako PDF. Nová informace „SKF Explorer“ a „Popular item“ je přidána do reportu v kapitole „Bearing comment“.

Pro více informací navštivte www.gwj.de nebo kontaktujte GWJ na +49 (0) 531 129 3990 nebo pošlete email na info@gwj.de .

 

O GWJ Technology

Se svým zaměřením na strojírenství, GWJ Technology, přední společnost v oboru se sídlem v Braunschweigu v Německu, představuje vysoce kvalitní produkty a inovativní vývoj software. S hlubokými znalostmi, elánem a s týmem nadšených inženýrů vkládáme maximální úsilí, dovednosti, znalosti a zápal do naší práce, abychom dosáhli špičkové kvality výrobků.

Naše portfolio zahrnuje vývoj standardního výpočtového software pro strojní prvky jako hřídele, valivá ložiska, ozubená kola, kuželová kola, atd. Za účelem zvýšení produktivity konstrukčního procesu a propojení výpočtů a CAD vyvíjíme a dodáváme CAD pluginy pro různé 3D CAD systémy. Naše softwarová řešení jsou navržena s elegantním uživatelským rozhraním, takže je snadnější než kdy jindy navrhnout nebo přepočítat strojní prvky.

Mimo jiné jsme se zaměřili na nabídnutí speciální softwarové aplikace pro určení skutečné 3D geometrie zubů ozubených kol. Tvar zubu je základ 3D modelu pro výrobu kol na multi-osých obráběcích centrech. Software otevírá zcela nové možnosti pro strojírenství.

 

Kontakt:

Mr Gunther Weser, GWJ Technology GmbH

Tel.: +49 (0) 531 129 399-0, Fax: +49 (0) 531 129 399-29

Email: g.weser@gwj.de, Web: www.gwj.de

 

Press Release (EN)