GWJ posiluje svou pozici v automobilovém průmyslu

Tisková zpráva

Braunschweig, 28. května 2018

GWJ Technology GmbH, Braunschweig, Německo je předním výrobcem výpočetního software strojních dílů a převodovek. Účastí na mezinárodním kongresu „VDI Dritev – Drivertrain for Vehicles“ GWJ plánuje další rozšíření svého zapojení do automobilového oboru.
Mezinárodní kongres VDI Dritev se koná 27.-28. června v Bonnu, Německo. Výstava na kongresu Dritev představuje unikátní směs více než 100 národních i mezinárodních společností a stala se ústředním obchodním místem průmyslu. Dritev poskytuje efektivní přehled o nejdůležitějších poskytovatelích ve všech oblastech vývoje, simulace a výroby převodovek a pohonných komponent.
GWJ bude součástí tohoto kongresu jako vystavovatel a rád přivítá návštěvníky na stánku #109. GWJ představí nejnovější verzi TBK. Již více než 30 let je software TBK široce přijímaným výpočetním softwarem a je používán mnoha firmami po celém světě v různých průmyslových odvětvích.
Rozsah GWJ produktů inovačního výpočetního softwaru je široký – od standardního softwaru pro klasické části strojů přes určení celých systémů až po komplexní speciální software. Existují společné rysy, které všechna řešení GWJ sdílejí – intuitivní design, elegantní rozhraní, snadná použitelnost a vhodná aplikace pro všechny uživatele od začátečníků až po velmi pokročilé.
Rozsáhlé portfolio produktů GWJ pokrývá mnoho různých aplikací – webový výpočetní software eAssistant a klasický software TBK pro převodovky včetně integračních 3D CAD modulů, výpočet systému pro vícestupňové převodovky a GearEngineer k určení a generování skutečné 3D geometrie ozubení. Tato geometrie je vstupem pro obrábění čelních a kuželových kol prostřednictvím multiosých obráběcích center.
Na základě technologických platforem s rozsáhlým a volitelným záběrem se společnost GWJ považuje za ideálního partnera pro odvětví automobilového průmyslu od výrobce prototypů až po dodavatele komponentů a systémů v oblasti řízení pohonných technologií až po vývoj komplexních převodových systémů pro výrobce vozidel.
Pro více informací navštivte www.gwj.de nebo kontaktujte GWJ na +49 (0) 531 1293990, případně pošlete email na info@gwj.de.

O GWJ Technology

Se svým zaměřením na strojírenství, GWJ Technology, přední společnost v oboru se sídlem v Braunschweigu v Německu, představuje vysoce kvalitní produkty a inovativní vývoj software. S hlubokými znalostmi, elánem a s týmem nadšených inženýrů vkládáme maximální úsilí, dovednosti, znalosti a zápal do naší práce, abychom dosáhli špičkové kvality výrobků.

Naše portfolio zahrnuje vývoj standardního výpočtového software pro strojní prvky jako hřídele, valivá ložiska, ozubená kola, kuželová kola, atd. Za účelem zvýšení produktivity konstrukčního procesu a propojení výpočtů a CAD vyvíjíme a dodáváme CAD pluginy pro různé 3D CAD systémy. Naše softwarová řešení jsou navržena s elegantním uživatelským rozhraním, takže je snadnější než kdy jindy navrhnout nebo přepočítat strojní prvky.

Mimo jiné jsme se zaměřili na nabídnutí speciální softwarové aplikace pro určení skutečné 3D geometrie zubů ozubených kol. Tvar zubu je základ 3D modelu pro výrobu kol na multi-osých obráběcích centrech. Software otevírá zcela nové možnosti pro strojírenství.

 

Kontakt:

Mr Gunther Weser, GWJ Technology GmbH

Tel.: +49 (0) 531 129 399-0, Fax: +49 (0) 531 129 399-29

Email: g.weser@gwj.de, Web: www.gwj.de

Press Release (EN)