GWJ slaví 20 let

11. února, 2022
50% sleva na software eAssistant.

Gear Technology magazine

3. ledna, 2022
Ve vydání listopad/prosinec 2021 naleznete mimo jiné i informace o online GWJ workshopech pro týmy Formula Student nebo odkaz na informativní video produktu GearEngineer.

Aktualizace TBK 2014 přináší nové funkce

14. listopadu, 2020
GWJ Technology představuje nové funkce v nejnovější verzí softwaru TBK 2014. S nejnovější verzí výpočtového softwaru získá uživatel výkonný nástroj pro dimenzování a optimalizaci převodovek. Stejně jako v předchozích verzích byly jednotlivé moduly vylepšeny a optimalizovány.

Nová verze výpočtu systému

14. listopadu, 2020
Tato verze přichází s mnoha novými funkcemi pro ještě větší komfort. Jediným kliknutím a několika specifikacemi software automaticky poskytuje řešení pro vícestupňové převodovky nebo jednotlivé planetové stupně.

Důležitá informace – software CodeMeter

29. září, 2020
Pro software CodeMeter, který používáme v našich produktech pro licencování, jsme obdrželi bezpečnostní varování od výrobce softwaru. Software codemeter má některá slabá místa.

TBK News: Version 32.2

29. září, 2020
We hereby would like to inform you about the latest news relating to our calculation software TBK and about some further news from our company.

eAssistant na 30 dní zdarma

7. května, 2020
V souvislosti s aktuální situací ve světě nabízí GWJ Technology GmbH svůj software eAssistant zcela zdarma na dobu 30 dní. To je výborná příležitost pro konstruktéry k jeho otestování a práci z domova.

Jak na výběr softwaru pro strojírenskou firmu

18. ledna, 2020
V dnešní době je člověk přímo zahlcen informacemi, ale je těžké se v nich zorientovat. Snad tento krátký článek pomůže ve specifické oblasti, jakou je software pro pevnostní výpočty ve strojírenství.

Nová ocel pro ozubená kola

14. března, 2019
GWJ Technology GmbH z německého Braunschweigu je prvním světovým dodavatelem profesionálního výpočetního softwaru, který nabízí čistou ocel Ovako ve svém modulu pro výpočet převodů.

Zahrnutí pružných ozubených kol a ložiskových kroužků do modelů převodovek

20. února, 2019
Aktualizace SystemManageru. Vylepšení funkcionality MKP, import modelů STEP / IGES. Vylepšení databáze ložisek SKF, FAG, INA. Formát REXS, nové možnosti exportu i pro formáty XLS a XLSX.