Ceník

eAssistant

Akademické licence

Podporujeme univerzity a studenty během jejich vzdělávání. Poskytujeme eAssistant bezplatný účet pro školy, univerzity a studenty.

Školy a univerzity

Školy a univerzity mohou uzavřít obecnou smlouvu (General Agreement). Prosíme, kontaktujte nás.

Studenti

Studenti si mohou zaregistrovat bezplatný studentský účet:

  1. Vytvořte nový účet kliknutím na tento odkaz.
  2. Abychom Vás mohli zaregistrovat k účtu, požádáme Vás o poskytnutí platných a ověřitelných informací o Vaší totožnosti. Zadejte prosím Vaši oficiální univerzitní e-mailovou adresu. Jako název společnosti zadejte název univerzity. Ujistěte se, že zadáte svou adresu pobytu, nikoli adresu univerzity. Registrace účtu s nesprávnými nebo neúplnými informacemi bude zamítnuta.
  3. Pro případ jakýchkoli dotazů ohledně Vaší registrace je vyžadováno Vaše telefonní číslo.
  4. Po úspěšné registraci nám zašlete e-mailem kopii platného studentského průkazu z Vaší školy nebo univerzity. Do obdržení kopie studentského průkazu je účet standardním zkušebním účtem s časovým kreditem pěti hodin.
  5. Chcete-li použít jeden z modulů CAD po zkušební době, dejte nám prosím vědět, o který CAD systém a o kterou verzi máte zájem. Moduly CAD můžete použít pro následující systémy CAD zdarma: Autodesk Inventor, Solid Edge, SOLIDWORKS a Pro / Engineer (Creo). Upozorňujeme, že můžete mít licenci pouze na jeden CAD plugin.

Zkušební verze

Nabízíme Vám bezplatný zkušební účet. Účet poskytuje časový kredit pěti hodin na testování softwaru eAssistant bez jakýchkoli poplatků nebo závazků. Těchto pět hodin musí být spotřebováno do 30 dnů, potom účet vyprší a již není platný. Po registraci je k dispozici kompletní software eAssistant, včetně správy projektů, možností otevření a uložení.

Po uplynutí pěti hodin je zkušební účet automaticky deaktivován. Pokud chcete eAssistant dále využívat, můžete si zakoupit účet. Rozhodněte se mezi našimi účty s časovým limitem nebo našimi paušálními cenami.

Po kontrole přihlašovacích údajů (registračních údajů) vám zašleme heslo do 24 hodin na Vaši e-mailovou adresu. Registrace s nepravdivými nebo nesprávnými informacemi bude automaticky odstraněna.

Kliknutím sem se zaregistrujte pro bezplatný zkušební účet

Součástí bezplatného testovacího účtu je také webová konference, na které jsou představeny možnosti a výkonnost eAssistantu na individualizovaném základě.

Za účelem demonstrace tohoto nástroje je možné diskutovat o Vašich konkrétních případech a poskytnout Vám odpovědi na Vaše otázky. Plánovaná webová konference může trvat maximálně 30 až 60 minut.

Chcete-li tuto službu používat, domluvte si konferenci.

Hodinové balíčky*

Máte možnost rezervovat si hodinový balíček eAssistantu. Platíte pouze za to, co používáte, a můžete začít přímo s prací bez jakékoliv instalace. K dispozici je vždy nejnovější verze – po celém světě, nepřetržitě. V závislosti na rezervovaném balíčku je doba použití zaznamenána na Vašem účtu. Použitý čas se odečítá po minutách z Vašeho účtu. Hodinové balíčky nemají datum vypršení platnosti.

30 minut před vypršením platnosti Vašeho časového účtu se zobrazí zpráva. Pokud nakonec vyprší platnost Vašeho účtu, jsou všechny funkce deaktivovány. Data výpočtů si však můžete uložit na lokální disk.

Kromě našich standardních hodinových balíčků nabízíme hodinové balíčky včetně CAD pluginů. Tato možnost je k dispozici pro systémy CAD Solid Edge, SOLIDWORKS a Autodesk Inventor.

Varianta Cena
10 hodinEUR 360 bez DPH
10 hodin včetně CAD pluginuEUR 490 bez DPH
30 hodinEUR 850 bez DPH
30 hodin včetně CAD pluginuEUR 1.260 bez DPH
50 hodinEUR 1.250 bez DPH
50 hodin včetně CAD pluginuEUR 1.875 bez DPH
100 hodinEUR 1.950 bez DPH
100 hodin včetně CAD pluginuEUR 3.195 bez DPH

* Ceny jsou uvedeny v eurech bez DPH, protože smluvní vztah je vázán přímo na firmu GWJ Technology GmbH a platba probíhá na její účet.

Paušální balíčky*

Kromě našich hodinových balíčků nabízíme i paušální balíčky eAssistanta. Máte možnost rezervovat si eAssistant na jeden, šest nebo dvanáct měsíců. Během této doby můžete eAssistant používat jak potřebujete. Na konci této doby bude eAssistant automaticky deaktivován. Účet můžete znovu aktivovat objednáním nového hodinového nebo paušálního balíčku.

Kromě našich standardních paušálních balíčků nabízíme paušální balíčky včetně doplňků CAD. Tato možnost je k dispozici pro systémy CAD Solid Edge, SOLIDWORKS a Autodesk Inventor.

Varianta Cena
1 měsícEUR 220 bez DPH
1 měsíc včetně CAD pluginuEUR 275 bez DPH
6 měsíců EUR 680 bez DPH
6 měsíců včetně CAD pluginu EUR 990 bez DPH
12 měsíců EUR 1.210 bez DPH
12 měsíců včetně CAD pluginu EUR 1.840 bez DPH

* Ceny jsou uvedeny v eurech bez DPH, protože smluvní vztah je vázán přímo na firmu GWJ Technology GmbH a platba probíhá na její účet.